"Велике будівництво" Зеленського до кінця року відновить найдовшу трасу Тернопільщини

Буде відремонтовано 212 км траси М-19

"Велике будівництво" Зеленського до кінця року відновить найдовшу трасу Тернопільщини

У Тернопільській області до кінця року будуть відновлені всі 212 км дороги М-19 Доманове - Ковель - Чернівці - Тереблече. Для Тернопільщини це найдовша траса, яка проходить цією областю, а її ремонт відбувається у рамках програми президента Володимира Зеленського "Велике будівництво". Про це повідомляє ОДА.

Ремонт 145 км, уточнив голова Тернопільської ОДА Володимир Труш, було розпочато у 2020 році. На окремих ділянках тут вже почали влаштування фінішного шару покриття. Зокрема, укладання 5-сантиметрового шару щебенево-мастичного асфальтобетону проходить на лівому проїзді від села Воля до селища Велика Березовиця.

Після укладання фінішного шару покриття дорожники приступлять до нанесення розмітки з "холодного пластику", термін служби якого мінімум 3 роки.

Читайте також: "Велике будівництво" Зеленського відремонтує один з найбільших мостів Чернігівщини

Роботи виконує підрядна організація ТОВ "Техно-Буд-Центр". Як зазначили у Службі автомобільних доріг Тернопільської області, введення в експлуатацію всього об'єкта відбудеться тільки після отримання позитивного висновку ДП "Дор'якість".

Нагадаємо, за словами заступника керівника Офісу президента, координатора програми "Велике будівництво" Кирила Тимошенка, до кінця 2023 року в Україні має бути завершено відновлення всієї мережі державних доріг.

Джерело Україна 24 Теги