Звідки може напасти Росія: в Держприкордонслужбі дали відповідь

Сергій Дейнеко розповів, чи готові прикордонники до можливої атаки

Звідки може напасти Росія: в Держприкордонслужбі дали відповідь

Голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі «Україна 24» розповів, чи буде Росія нападати на Україну, і наскільки прикордонники підготовлені відбивати атаку ворога.

"Ситуація, в якій опинилася країна сьогодні, кардинально відрізняється від ситуації 2014 року, тому що тоді в нас не було такої ситуації на кордоні з Білоруссю, тоді Крим був щойно захоплений, і там не було такого потужного угруповання військ Росії. Не стояло питання з захопленням води окупантами", — заявив Дейнеко. 

Читайте також: Ляшко розповів, як Україна може зупинити Путіна

Популярні відео

За його оцінкою, ворог може напасти фактично з будь-якого напрямку. 

"Україна має бути готова, і вона готова до відсічі збройної агресії Росії на будь-якому напрямку. Ми посилили охорону державного кордону резервами. У нас створені та функціонують свої резерви – це прикордонні комендатури швидкого реагування, які в разі початку повномасштабної агресії повинні вступити в бій, скувати ворога діями, нанести максимальне вогневе ураження та дочекатися підходу основних сил нашої армії", — зазначив прикордонник.

Раніше керівник програм з безпеки центру глобалістики "Стратегія-21" Павло Лакейчук пояснив провокації Росії в Чорному морі.

Джерело Україна 24 Теги