В Україні зміняться ціни на популярний товар: прогноз аналітикині

В українців склалося "не найкраще фінансове становище"

В Україні зміняться ціни на популярний товар: прогноз аналітикині

В Україні можуть зрости ціни на імпортний одяг і взуття.

Про це розповіла в ефірі програми "Зворотний зв'язок" на телеканалі "Україна 24" аналітикиня консалтингової компанії Олена Остапчук. Вона зазначила, що у покупців в Україні зараз "не найкраще фінансове становище", про що свідчить загальний рівень інфляції та індекс споживчих цін.

"Тому не можна сказати про наплив у магазини одягу та взуття, оскільки покупці обиратимуть товари найбільшого споживання, тобто продовольчі товари. Таким чином, продавці й рітейлери повинні розуміти, що не можуть значною мірою піднімати ціни, бо втратять той попит, який зріс після карантину. Але з початку року рітейлери закупили свої товари за значно вищими цінами, в деяких категоріях тканин, одягу і взуття спостерігалося підвищення цін на імпортні товари в лютому на більш ніж 15%. Тому через такі зміни на прайси сировини можемо очікувати підвищення цін у наших магазинах, але незначною мірою, щоб продавці не втратили попит", - повідомила аналітикиня.

Читайте також: Алкоголь в Україні може подорожчати: експерт пояснив, як зміняться ціни

Популярні відео

Нагадаємо, за даними Держстату, споживчі ціни в Україні у квітні зросли в порівнянні з березнем на 0,7%. З початку 2021 року інфляція склала 4,8%.

Раніше радник президента України з економічних питань Олег Устенко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, як зростуть ціни у 2021 році.

Джерело Україна 24 Теги