Зміна керівництва "Нафтогазу": Вітренко розповів, як заспокоїти партнерів України

За словами глави НАК, Україна повинна бути енергонезалежною

Зміна керівництва "Нафтогазу": Вітренко розповів, як заспокоїти партнерів України

Нове керівництво НАК "Нафтогаз України" має показати, що компанія розвивається в інтересах українського народу, щоб заспокоїти міжнародних партнерів.

Про це розповів в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" глава НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко.

"Уряд бачить, що схожі компанії, наприклад, національні компанії Польщі, Румунії, попри проблеми, які є у світі, показують прибуток або навіть збільшують його, а тут компанія збиткова. Крім того, не тільки в прибутку справа, як виявилося. Скорочується видобуток, і це національне завдання - збільшити видобуток, щоб Україна була незалежною, інакше це робить нас слабкими перед тією ж Росією, державою-агресором. Так от, уряд повинен був реагувати", - сказав він.

Читайте також: "Нафтогаз" треба ліквідувати - ексміністр виступив з жорсткою заявою

Популярні відео

Як зазначив Вітренко, "не дуже нормальна ситуація - що коли є збитки й очевидні проблеми, наглядова рада оцінює діяльність правління на "відмінно".

"Тому уряд у такій ситуації, враховуючи цейтнот, не мав часу на розгойдування, довгі консультації, потрібно було ухвалювати рішення за день. Якщо не притягнула до відповідальності наглядова рада - це повинен зробити уряд як вищий орган управління. Цей процес і викликав занепокоєння. І потрібно зробити так, щоб далі чіткими були стратегічні напрямки. Далі має бути нова наглядова рада, яка повинна забезпечити, щоб національна компанія розвивалася в інтересах українського народу, і таким чином міжнародні партнери були спокійні, що країна рухається в правильному напрямку", - сказав він.

Раніше глава НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів про свої головні завдання на новій посаді.

Джерело Україна 24 Теги