Українців хочуть зобов'язати відкладати на пенсію - ексміністр назвав план аферою

Андрій Рева вважає, що від цього програють громадяни, які працюють, Пенсійний фонд і держбюджет

Українців хочуть зобов'язати відкладати на пенсію - ексміністр назвав план аферою

Впровадження в Україні обов'язкової накопичувальної пенсійної системи для всіх громадян, які працюють, буде великою бідою для держави й принесе вигоду тільки страховим компаніям. Таку думку в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на каналі "Україна 24" висловив ексміністр соціальної політики Андрій Рева.

"У нас немає не тільки зайвих грошей, у нас немає на фінансування поточних витрат Пенсійного фонду. Від цієї реформи втрачає державний бюджет, місцевий бюджет, Пенсійний фонд. Я переконаний, що втратять ті, у кого примусово заберуть гроші. Тоді виникає запитання: а хто ж тоді буде у виграші? У виграші будуть великі страхові компанії. Фактично йдеться про лобіювання інтересів великих страхових компаній", - сказав ексміністр.

Читайте також: В Україні запрацювала нова можливість оформити пенсію: в ПФУ розкрили подробиці

Популярні відео

Рева назвав такі ініціативи "аферою".

"Це найбільша афера... Це буде велика біда для України, якщо ми сьогодні поведемося і підтримаємо все те, що вони пропонують. Замість того щоб покращувати стан пенсіонерів, щоб покращувати соціальні стандарти й показники, вони думають про те, як вилучити гроші з держбюджету, Пенсійного фонду", - сказав Рева.

Читайте також: Доплати до пенсій в Україні: "слуга народу" розповіла, хто скільки отримає

Зазначимо, законопроєкт №2683 "Про обов'язкове накопичувальне пенсійне забезпечення" передбачає, що ЄСВ і ПДФО будуть скорочені на 2 процентних пункти кожен до 20 і 16%, і ця частина податків кожного працюючого громадянина буде спрямована на персональні рахунки.

Джерело Україна 24 Теги