В НБУ заспокоїли з приводу коливання курсу гривні

Василь Фурман сказав те, що хотіли б почути багато українців

В НБУ заспокоїли з приводу коливання курсу гривні

Національний банк на 6 травня знизив курс гривні менше ніж на 1 копійку щодо долара, але зміцнив на 23 копійки стосовно євро. Заступник голови Ради НБУ Василь Фурман в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на каналі "Україна 24" розповів, що існують сезонні коливання курсу гривні.

"Національний банк проводить політику плаваючого обмінного курсу. Курс визначається ринком, НБУ не дає прогнозу курсу в гривні. Будь-які прогнози, які ми чуємо з вуст експертів, це їхня особиста думка. Чи можна говорити про деяку сезонність курсу гривні, яку ми спостерігаємо протягом останніх 4-х років? Так. Ми бачили, що в окремі періоди гривня посилювалась, в окремі - послаблювалась", - сказав експерт.

Читайте також: Що буде з курсом долара: економіст дав прогноз до кінця року

Популярні відео

Фурман не бачить проблем у коливаннях курсу.

"Але також можна засвідчити, що якщо і будуть відповідні коливання, вони будуть незначними. Можливо, це те, що хоче почути пересічний українець, тому що для нас такі питання, як висока інфляція, гривнепади або банкопади - це дуже болюча тема. І протягом 30 років незалежності ми переживали це не один раз", - сказав Фурман.

Читайте також: "Тримати долари під подушкою – нісенітниця": банкір розповів, де зберігати гроші

Нагадаємо, раніше економіст Олег Пендзин у програмі "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" розповів, що найближчим часом курс долара зберігатиме стабільність.

Джерело Україна 24 Теги