Відпочинок за кордоном: експерт розповів, які країни приймають українських туристів

У деяких популярних для відпочинку країнах ситуація з коронавірусом знаходиться під контролем

Відпочинок за кордоном: експерт розповів, які країни приймають українських туристів

Експерт у сфері туризму Олександр Новіковський в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" розповів, які країни відкриті для туристів з України.

"Добре працює Єгипет, добре працює Туреччина, Емірати, Мальдіви. Час від часу працюють деякі екзотичні країни, ті напрямки, за якими є чартерні програми, держави, кордони яких відкриті, де передбачений захист туристів, пандемічна ситуація знаходиться під контролем", - сказав він.

Читайте також: В Єгипті акула напала на туристів з України: подробиці кривавого інциденту

Популярні відео

Експерт нагадав, що торік "Єгипет зробив суттєвий крок, Туреччина доклала максимум зусиль для того, щоб наші туристи були в безпеці".

"Вони отримали певний результат. Кількість захворювань на курортах була дуже низькою, здебільшого випадки захворюваності були з людьми, які вже привезли COVID-19 з України. Або ми бачили велику кількість випадків, коли наших туристів затримували з підробленими ПЛР-тестами, ця тенденція несе загрозу туризму. З приводу паспортів - тут низка питань, на які туристична галузь не впливає. Принаймні, сьогодні ми не уявляємо, які вимоги будуть до цих паспортів, які країни їх прийматимуть. Наприклад, ковідний паспорт для Італії відрізнятиметься від паспорта для Іспанії або для Греції, Хорватії. Якщо в Євросоюзу не буде єдиної програми, про це говорити не варто. Таких програм ще немає", - зазначив Новіковський.

Читайте також: Відпочити в Єгипті й Туреччині без росіян: експерт дав поради українцям

Раніше власниця туристичної агенції Юлія Білоконь в ефірі телеканалу "Україна 24" назвала розцінки на відпочинок у Туреччині.

Джерело Україна 24 Теги