Уряд обрав не ту логіку — ексміністр про нові правила субсидій

Павло Розенко розповів, чим погані нові правила нарахування субсидій на "комуналку"

Уряд обрав не ту логіку — ексміністр про нові правила субсидій

 Нові правила призначення субсидій в Україні не враховують інтересів громадян. Про це заявив ексголова Мінсоцполітики Павло Розенко у програмі "Сьогодні День" на каналі "Україна 24".

"Мені здається, що уряд обрав не ту логіку захисту прав людини в цей непростий для кожного українця час. Коли ми говоримо, що 56 тис. грн на депозиті – це вже людина така багата, і давайте їй не будемо давати субсидію, мені здається, що це абсолютно неправильно. Бо ми знаємо, що люди старшого віку накопичували роками, зокрема і собі на старість, на своє лікування. А лікування у нас люди сьогодні проходять за власний кошт, держава їм практично не допомагає. І сьогодні людям говорити про те, що знаєш, ти накопичила 56 тис. на лікування, а тепер спусти їх на оплату послуг ЖКГ..." — сказав він. 

Читайте також: Субсидії за новими правилами: чиновник пояснив, хто не отримає допомогу

Популярні відео

Розенко назвав ще одну істотну проблему з субсидіями.

"Але головна проблема сьогоднішніх змін полягає не в тому, що якісь додаткові критерії були встановлені (сума на депозитах), а в тому, що з 1 травня всі субсидіанти мають піти й подати нові заявки. Сьогодні три млн домогосподарств мають піти в управління соцзахисту, вистояти в чергах, і в черговий раз отримати стрес, щоб здати документи на субсидію. З одного боку карантин, обмеження дистанції тощо, з іншого – 3 млн субсидіантів біжать переоформляти субсидії. Це абсолютно неправильно", — сказав він.

Раніше ексміністр соціальної політики Андрій Рева висловився про накопичувальну систему пенсій, яку хочуть впровадити в Україні.

Джерело Україна 24 Теги