Економіка пожвавлюється — експерт про вплив травневих свят

Ярослав Жаліло пояснив, чи впливають травневі вихідні на робочий процес

Економіка пожвавлюється — експерт про вплив травневих свят

Економіст Ярослав Жаліло розповів у програмі "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24", як тривалі травневі вихідні впливають на економіку країни.

"У травні у нас традиційно багато вихідних, багато людей орієнтовані на те, щоб поїхати до рідних в село, допомогти посадити картоплю або ще які-небудь овочі, що, своєю чергою, покращує продовольчу ситуацію. Для травня це нормально. Стосовно економіки — річ у тому, що у нас давно вже зайнятість настільки гнучка, що ті структури, робота яких необхідна в ці вихідні, працюють, це різного роду торговельні структури, інтернет-торгівля, розважальні, транспортні компанії. Якщо говорити про безперервний цикл, про аграріїв, у яких починається гаряча пора, — вони теж працюють", — сказав він.

Читайте також: Можна вважати компенсацією — банкір пояснив вплив травневих вихідних на економіку

Популярні відео

Експерт додав, що у вихідні люди активніше витрачають гроші.

"Я не думаю, що якийсь гальмівний вплив виявляється на економіку через те, що хтось відпочиває. І навпаки, через те, що більше людей гуляють, щось купують, економіка пожвавлюється. В цілому моє ставлення позитивне", — сказав він.

Раніше голова ГУ Держпродспоживслужби в Києві Олег Рубан розповів, як працюватимуть дитсадки та школи після ослаблення карантину.

Джерело Україна 24 Теги