Це дискримінація – "чорнобилець" оцінив доплати до пенсій від Кабміну

Ліквідаторам пропонують "третину того, що повинні"

Це дискримінація – "чорнобилець" оцінив доплати до пенсій від Кабміну

Керівник всеукраїнської громадської організації "Союз Чорнобиль України" Михайло Хрущенко в ефірі програми "Зворотний зв'язок" на телеканалі "Україна 24" назвав "дискримінацією" обіцяні урядом доплати до пенсій ліквідаторам Чорнобильської аварії.

"КСУ прийняв рішення, що ті категорії чорнобильців, які мають І групу інвалідності, втратили практично все здоров’я, ІІ групу, ІІІ групу і діти-інваліди ЧАЕС повинні мати 6, 8, 10, а діти 5 мінімальних зарплат. Сьогодні влада, враховуючи те, що вони не можуть або не хочуть слухати рішення КСУ і виконувати його, пропонує нам третину того, що ми маємо отримувати по рішенню КСУ. І цивільні, і військові, пожежники, МВС, постраждалі І, ІІ, ІІІ категорій мають отримувати однакове пенсійне забезпечення. А нас розмежували. Тому ми ставимось до цього абсолютно негативно, неприйнятно. У нас зріє висновок, що це взагалі дискримінація людей, які мають статус чорнобильця", - заявив Хрущенко.

Читайте також: Категорично неприйнятно: ексвіцепрем'єр висловився про субсидії та пенсії

Популярні відео

Раніше заступник голови Мінсоцполітики Віталій Музиченко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, коли "чорнобильці" зможуть отримати доплати до пенсій.

Джерело Україна 24 Теги