В Україні подорожчають квитки на потяг: пасажирам дали пораду

В "Укрзалізниці" готують індексацію тарифів на перевезення

В Україні подорожчають квитки на потяг: пасажирам дали пораду

Тарифи "Укрзалізниці" на пасажирські перевезення щомісяця будуть підвищуватись на 2%, тому квитки варто купувати заздалегідь.

Про це розповів в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" директор філії "Пасажирська компанія" АТ "Укрзалізниця" Олександр Перцовський.

"З травня у нас починається індексація – лише 2%, але є стимул купувати квитки на літо. Бо щомісяця тарифи підтягуватимуться на ці 2% - це така досить сповільнена і з затримкою індексація, враховуючи зростання витрат", - сказав представник УЗ.

Читайте також: Аварія потяга "Інтерсіті" біля Запоріжжя: озвучені нові деталі

Популярні відео

Перцовський зауважив, що вже зараз відкривається на літо "практично 30 нових напрямків – це сполучення і з азовським узбережжям, і з Одещиною, і з горами".

"Тому є додатковий стимул придбати квитки чим раніше, тим краще. Уже кілька ініціатив реалізовано. Ми вперше за багато років поєднали Дніпро і Харків, за кілька тижнів запрацює напрямок Маріуполь – Одеса", - додав він.

Раніше директор філії "Пасажирська компанія" АТ "Укрзалізниця" Олександр Перцовський в ефірі телеканалу "Україна 24" назвав топ-5 популярних залізничних маршрутів на травневі свята.

Джерело Україна 24 Теги