В Україні назвали топ-5 популярних залізничних маршрутів на травневі свята

В "Укрзалізниці" підготувалися до збільшення кількості пасажирів

В Україні назвали топ-5 популярних залізничних маршрутів на травневі свята

На Великдень і травневі свята "Укрзалізниця" продала сотні тисяч квитків і запустила десятки додаткових рейсів.

Про перевезення на свята і найпопулярніші залізничні маршрути розповів в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" директор філії "Пасажирська компанія" АТ "Укрзалізниця" Олександр Перцовський.

"На великодньо-травневі свята продано вже близько 330 тис. квитків. Сьогодні, 30 квітня, понад 80 тис. людей поїде в потягах. Уявіть собі таке досить велике містечко, яке буде сьогодні з нами разом. Зокрема, лише з Києва 40 тис. людей подорожуватимуть. Насамперед ми додали 26 рейсів на цей день, щоб люди не як килька в банці їхали, а з нормальною дистанцією. Перший потяг, який розпродався, – знаменитий потяг Київ – Рахів, і ми відразу додали ще один рейс", - зазначив представник УЗ.

Читайте також: Аварія потяга "Інтерсіті" біля Запоріжжя: озвучені нові деталі

Популярні відео

За його словами, рейси розкидані за часом, "тобто люди ані на вокзалах, ані в потягах не скупчуються всі разом".

"П'ять найпопулярніших рейсів – це Лисичанськ – Ужгород, Одеса – Ковель ми додали, щоб волиняни їхали на південь, Хмельницький – Лисичанськ, Одеса – Костянтинівка, Львів – Бахмут. Це п'ять таких потягів, які на великодні свята більш як 5 тисяч людей повезуть", - повідомив він.

Раніше директор філії "Пасажирська компанія" АТ "Укрзалізниця" Олександр Перцовський в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, як зміняться ціни на залізничні квитки в Україні.

Джерело Україна 24 Теги