Ресторанний бізнес сильно просів через карантин: ресторатор назвав тривожні цифри

Ресторатор Тарас Сердюк розповів, як позначилася епідемія коронавірусу та карантин на стані ресторанного бізнесу

Ресторанний бізнес сильно просів через карантин: ресторатор назвав тривожні цифри

Через карантин у 2020 році в Україні закрилися чотири тисячі ресторанів, кафе і барів. Ситуацію прокоментував ресторатор Тарас Сердюк у програмі "Сьогодні Ввечері" на каналі "Україна 24".

"Наша оцінка, що ресторанний бізнес скоротився на 40%. Факт номер два — чимала частина і в першу, і в другу хвилю отримала допомогу, але цього недостатньо, щоб зберегти бізнес у повному обсязі на плаву. Дуже швидко бізнес диджиталізується, намагається робити доставку, але емоції, які люди отримують у ресторанах - в онлайні недоступні. Якщо говорити про те, скільки колег пішло — багато. Якщо чесно, ми в нашій компанії відразу сказали, що залишитися мають тільки ті, хто дійсно не може без цього жити, тому що часи будуть складні", — сказав він.

Читайте також: Псевдолокдаун: відомий ресторатор розкритикував карантинні заходи

Популярні відео

Сердюк розповів, що змінюється в ресторанному бізнесі через пандемію.

"Бізнес упродовж наступних двох років чекає велика трансформація. Мінятимуться моделі та кількість людей. На жаль, ми втрачаємо найкращих фахівців у маркетингу, у фінансах — вони йдуть в інші галузі. Але ми, ресторатори, не сидимо склавши руки. Ми створили національну ресторанну асоціацію України, у нас вже понад 150 ресторанів, і вона об'єднує декілька десятків тисяч співробітників. Ми готуємося до зустрічей з урядом і народними депутатами, та обговорювати методи, якими ми будемо відновлювати ресторанну діяльність", — сказав він.

Раніше начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Києві Олег Рубан розповів, хто найчастіше порушує карантин.

Джерело Україна 24 Теги