В Мінсоцполітики розповіли, коли "чорнобильці" отримають доплати до пенсій

"Наразі такі витрати в бюджеті цього року не закладені", - зазначив Музиченко

В Мінсоцполітики розповіли, коли "чорнобильці" отримають доплати до пенсій

Заступник голови Мінсоцполітики Віталій Музиченко в ефірі програми «Сьогодні День» на телеканалі «Україна 24» розповів, коли «чорнобильці» зможуть отримати доплати до пенсій.

«Наразі Рада ухвалила цей законопроєкт (про соцзахист «чорнобильців» - ред.) у першому читанні. Законопроєктом передбачається те, що відповідні виплати розпочнуться з 1 січня 2022 року, адже його виконання в розрахунку на найближчий рік потребуватиме додаткових видатків на суму 1,2 млрд грн. Тому це має бути враховано і уточнено при формуванні держбюджету на наступний рік. Наразі такі видатки в бюджеті цього року не закладені. Тому ми і говоримо, що відповідно до бюджетного законодавства, зокрема бюджетного кодексу, такі зміни можуть набрати чинності з 1 січня 2022 року», - заявив Музиченко.

Читайте також: Категорично неприйнятно: ексвіцепрем'єр висловився про субсидії та пенсії

Популярні відео

Читайте також: Не треба слухати аферистів: ексміністр розповів, де тримає пенсійні накопичення

Нагадаємо, 29 квітня Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт «Про внесення змін до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» щодо підвищення рівня пенсійного забезпечення окремих категорій осіб».

Раніше лідер Радикальної партії Олег Ляшко назвав дві умови для радикального підвищення пенсій в Україні.

Джерело Україна 24 Теги