Кравчук розповів, що буде з російською економікою в разі відключення SWIFT

Перший президент України прокоментував ініціативу Європарламенту

Кравчук розповів, що буде з російською економікою в разі відключення SWIFT

29 квітня в Європарламенті обговорюється резолюція з пропозицією відключити Росію від міжнародної системи банківських платежів SWIFT. Перший президент України, глава української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук вважає, що в разі прийняття позитивного рішення російська економіка буде зруйнована.

Популярні відео

Про це він сказав в ефірі програми "Сьогодні День" на каналі "Україна 24".

"Якщо це буде прийнято, то не просто будуть відчутні наслідки, а катастрофічні. Уявіть собі, Росія експортує газ і не може отримати за це долари, тому що немає механізмів оплати газу. В рублях? Такої валюти, визнаної в світі, не існує", - сказав Кравчук.

Читайте також: Путін налаштований на військову відповідь — Саакашвілі про санкції проти Росії

Перший президент озвучив сумний прогноз для російської економіки.

"Всі проблеми, пов'язані із зовнішньою торгівлею, інвестиціями, стають просто нереальними. Це означає, що Росія може вести торгівлю тільки з країнами, які будуть розраховуватися або рублями, або іншими валютами, а не доларами і євро. Це абсолютне руйнування російської економіки", - сказав Кравчук.

Читайте також: Економіка Росії обвалиться за кілька місяців — журналіст про санкції США

Відзначимо, що група депутатів Європарламенту запропонувала відключити Росію від SWIFT і відмовитися від поставок нафти й газу в разі, якщо зосередження військ біля кордонів України переросте у вторгнення Росії на територію України.

Джерело Україна 24 Теги