Дізналися зі ЗМІ - в "Слузі народу" відреагували на звільнення голови "Нафтогазу"

Нардеп Віталій Безгін прокоментував можливу кандидатуру на посаду, що звільнилася

Дізналися зі ЗМІ - в "Слузі народу" відреагували на звільнення голови "Нафтогазу"

Народний депутат від "Слуги народу" Віталій Безгін в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" прокоментував звільнення глави "Нафтогазу" Андрія Коболєва і можливе призначення замість нього в.о. глави Міненерго Юрія Вітренка.

"У нас зараз триває комітет, цю інформацію ми дізналися з засобів масової інформації - про звільнення пана Коболєва. З приводу ротації на пана Вітренка поки не можу коментувати, оскільки об'єктивної інформації ми не маємо", - заявив Безгін.

Читайте також: "Нафтогаз" треба ліквідувати - ексміністр виступив з жорсткою заявою

За словами депутата, "в контексті сфери енергетики" та інформація, яка є однозначною - це завтрашнє голосування по кандидатурі Германа Галущенка на посаду міністра енергетики.

"З приводу інших ротацій, думаю, що тут треба мати комунікацію з виконавчою владою, зокрема. Наразі, вважаю, трохи передчасно про це говорити", - сказав "слуга народу".

На запитання, чи є голоси за призначення Галущенка, Безгін відповів:

"Голоси є безпосередньо. Ми ж розуміємо, що перед винесенням такої постанови було внутрішньофракційне голосування". 

Нагадаємо, Кабмін на засіданні 28 квітня звільнив Андрія Коболєва з поста глави "Нафтогазу". ЗМІ називають його можливим наступником в.о. міністра енергетики Юрія Вітренка. Коболєв очолював НАК "Нафтогаз" сім років - з березня 2014 року.

Раніше глава партії "Слуга народу", народний депутат Олександр Корнієнко в ефірі телеканалу "Україна 24" дав пораду українцям, які хочуть менше платити за газ.