Авіаквитки подешевшають: подробиці від міністра

Владислав Криклій і Муса Магомедов розповіли про нову ініціативу Кабміну

Авіаквитки подешевшають: подробиці від міністра

Кабмін планує ввести нульовий ПДВ на внутрішні авіарейси. Міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив у програмі "Зворотний зв'язок" на каналі "Україна 24", що тепер авіаквитки всередині країни коштуватимуть майже як квитки на потяг.

"Це гарний поштовх для розвитку внутрішніх авіаперевезень, тоді вартість авіаподорожі буде більш конкурентною, ніж зараз. Це точно стимулюватиме й внутрішній туризм, і в цілому авіацію, враховуючи, що у нас дуже багато країн з червоною зоною обмеження. Це, зокрема, й можливість для наших перевізників на цей період міняти свою географію.

Квиток буде несуттєво дорожчий, ніж квиток на залізничних перевезеннях або у порівнянні з автомобільними перевезеннями. І це буде великою перевагою, кроком вперед для того, щоб люди, зокрема, вибирали більше авіацію для внутрішніх перевезень. А напрямки будь-які. У нас аеропорт "Херсон" починає працювати, приймати внутрішні та міжнародні рейси, аеропорт "Одеса" працює, "Київ", "Львів", "Запоріжжя". Дуже багато напрямків, за якими можна буде подорожувати", — сказав він.

Читайте також: Карантин в Україні: міністр розповів, чи обмежать транспорт на травневі свята

Популярні відео

Також ідею уряду прокоментував народний депутат Муса Магомедов.

"Зараз, коли авіакомпанії літають за кордон, ПДВ не платять, так само хочуть зробити щодо внутрішніх перельотів. Ідея непогана, зрозуміло, що вона повинна вплинути на вартість перевезень у бік зменшення. Потрібно розуміти, що вплив може бути трохи більший за рахунок того, що, можливо, частина перевізників, які працюють на міжнародних рейсах, повернуться на внутрішні перевезення, і це через конкуренцію вплине на зниження цін на квитки. Можливо, внутрішні перельоти стануть цікаві й для міжнародних лоукостерів", — сказав він.

Популярні відео

Раніше Криклій розповів про новий сервіс для пасажирів від Мінінфраструктури.

Джерело Україна 24 Теги