Хто в Україні найбільше заробляє: експертка назвала спеціальності

Тетяна Пашкіна розповіла, який зараз розмір середньої зарплати

Хто в Україні найбільше заробляє: експертка назвала спеціальності

Експертка з ринку праці Тетяна Пашкіна розповіла в програмі "Зворотний зв'язок" на телеканалі "Україна 24", у кого в Україні найбільші зарплати.

"Найдорожчі фахівці — у сфері повітряних перевезень, авіації. Далі йдуть фінансисти, страховики, тому що у них всі зарплати білі, немає процентної бонусної частини, яку можна не враховувати. Далі йдуть фахівці на виробництві, професіонали з інструментами або з вищою освітою", — сказала вона.

Читайте також: Реальне безробіття значно вище за офіційне: експерт назвав цифри

Популярні відео

Пашкіна розповіла також про середні зарплати по Україні.

"В цілому середня зарплата по Україні близько 12 тис., плюс-мінус, вона так і коливається. По містах-мільйонниках вона більша, в лідерах завжди Київ, він у коридорі 17-22 тис. може бути в різні місяці. Далі у нас йдуть міста-мільйонники, а потім вже районні та обласні центри. І у нас ситуація, коли, на жаль, та невелика зарплата, яка стосується деяких міст — Рівне, Кіровоградщина — провокує настрої трудової міграції", — сказала вона.

Раніше президент Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Василь Воскобойник розповів, куди й чому українці їдуть працювати за кордон.

Джерело Україна 24 Теги