У ДТЕК відповіли на претензії СБУ: звинувачення упереджені

Компанія підкреслила, що виконує всі належні заходи

У ДТЕК відповіли на претензії СБУ: звинувачення упереджені

Жодної загрози енергетиці країни немає, заявляють у компанії ДТЕК. Так там відреагували на лист заступника голови СБУ Сергія Андрущенка у Кабмін. У компанії заперечують, що Запорізька ТЕС порушує законодавство.

Йдеться про аварійне відключення, яке сталося на теплостанції цього року. Спеціальна комісія визначила — все через аварію на підстанції Луч "Запоріжжяобленерго", яка до ДТЕК не має ніякого відношення. У компанії акцентують, що заяви пана Андрущенка "односторонні та упереджені, й не базуються на офіційному акті розслідування". І кажуть, там вже виконали всі першочергові ремонти й реконструкції, які визначила комісія.

Читайте також: Україні загрожують проблеми з незалежністю - нардепка про ситуацію в енергетиці

Популярні відео

Гендиректор "ДТЕК Енерго" Ільдар Салєєв прокоментував претензії СБУ.

"Розслідування завершено. Є акт комісійного розслідування, в якому чітко викладено послідовність подій, що спричинили зупинку Запорізької теплоелектростанції. Де чітко викладено, що першопричиною є коротке замикання на підстанції "Луч", через що стався ланцюжок подій, що призвів до зупинки блоку Запорізької ТЕС. Акт підписано, в акті вказані дії, які повинні зробити й "Запоріжжяобленерго", і Запорізька ТЕС на перспективу для того, щоб мінімізувати ризики повторення такої події. З нашого боку заходи, викладені в акті, виконуються, більшість з них реалізована, працюємо далі. Комісія складалася з представників різних служб, у тому числі енергетиків, які винесли свій вердикт", — сказав він.

Раніше лідер Радикальної партії Олег Ляшко закликав припинити імпорт в Україну російської електроенергії.

Джерело Україна 24 Теги