Не треба слухати аферистів: ексміністр розповів, де тримає пенсійні накопичення

Андрій Рева пояснив, чому не вкладає гроші в пенсійні фонди

Не треба слухати аферистів: ексміністр розповів, де тримає пенсійні накопичення

Пенсійні накопичення краще не вкладати у фонди, заявив у програмі "Сьогодні День" на каналі "Україна 24" ексміністр соціальної політики Андрій Рева.

"Я про пенсії турбуюся, але всі свої накопичення тримаю вдома, вони прописані у мене в декларації. Позиція перша: ви пам'ятаєте, що сталося з внесками людей до державного Ощадного банку СРСР на початку 90-х років? Вклади пропали, пропало все, що люди накопичували. Позиція номер два, чому я це роблю. Тому що у нас сьогодні є 63 недержавні пенсійні фонди, в них тримають вклади 880 тис. українців. Найбільший корпоративний фонд —Національного банку України. Так ось, в НБУ, який за новим законом може бути держрегулятором, безслідно зникло 900 млн грн. У самих співробітників Нацбанку!" — сказав він.

Читайте також: Ляшко назвав дві умови для радикального підвищення пенсій в Україні

Популярні відео

Також Рева навів розрахунки за курсом долара.

"Позиція номер три, чому я цього не роблю. Тому що, якби ми з вами на 20 років назад повернулися, і у нас була б 1 тис. грн, і ви б стояли перед необхідністю відкласти їх на майбутнє, у вас було б два шляхи. Перший, перевести їх у долари за курсом 5 — 200 доларів, і покласти їх під подушку, або віддати в недержавний пенсійний фонд. Якби ви сьогодні дістали 200 доларів, перевели в гривні - отримали б на руки 5600 грн. Але якби ви їх віддали в недержавний фонд, то у вас би сьогодні з цієї тисячі на руках залишилася 381 гривня. Я не раджу людям слухати аферистів, які закликають їх вкладати в недержавні пенсійні фонди", — сказав він.

Раніше міністерка соціальної політики Марина Лазебна розповіла, які гарантії надає держава, коли пропонує накопичувальну систему пенсій.

Джерело Україна 24 Теги