Як потрібно вибирати яйця: покупцям дали поради

Українців попередили про недобросовісних продавців

Як потрібно вибирати яйця: покупцям дали поради

При купівлі яєць треба приділяти підвищену увагу маркуванню, також не варто купувати биті яйця, щоб не піддавати здоров'я ризику.

Про це в ефірі програми "Споживач має право" на телеканалі "Україна 24" розповіла експертка з якості та безпеки харчових продуктів Марія Янчик.

"Яйця зберігаються до 25 діб при температурі від 0 до 20 градусів. Я обов'язково дивлюся на цілісність яєць, пошкоджені - це прямий шлях до патогенної мікрофлори. Якщо яйця брудні - це збільшує ризик зараження сальмонельозом", - розповіла експертка.

Читайте також: Свинина дорожчатиме — українцям дали корисну пораду

Популярні відео

Янчик порекомендувала не вживати в їжу прострочені яйця, а також якщо пошкоджена шкаралупа, і вони в такому вигляді зберігалися день-два.

"Розбиті яйця, які продають "на розлив", теж не можна купувати. Уявіть собі - воно там розбите знаходиться, хтось чхнув випадково... Навколо стільки мікрофлори, все туди потрапляє і розмножується... Часто буває так, що наближається термін реалізації, потрібно збути продукцію, і недобросовісні реалізатори цим користуються та прибирають маркування. Але ви маєте право вимагати, щоб побачити дату фасування або кінцевого терміну споживання", - зазначила вона.

Читайте також: Як правильно маринувати шашлики: українцям підказали класичний рецепт

Експертка додала, що колір шкаралупи не впливає на хімічний склад і користь яйця і залежить тільки від виду курки.

Раніше керівниця ГО "Споживча довіра" Олена Куликова в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла, як розпізнати підроблений сир у магазині.

Джерело Україна 24 Теги