У Кабміні придумали, як стримати зростання цін на продукти: подробиці від міністра

Глава Мінагрополітики навів як приклад Євросоюз

У Кабміні придумали, як стримати зростання цін на продукти: подробиці від міністра

В Україні для стримання зростання цін на продукти можуть знизити ставку податку на додану вартість на всі види сільськогосподарської продукції

Про це розповів в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" міністр аграрної політики й продовольства Роман Лещенко.

Читайте також: Свинина дорожчатиме — українцям дали корисну пораду

Популярні відео

За його словами, відповідальна державна політика при інфляції – "це в першу чергу послідовні заходи щодо зниження ціни на всі соціально значущі харчові продукти, які входять у продуктовий кошик українського споживача".

"В Європейському Союзі проблематику інфляції в продуктовому наборі регулюють безпосередньо зниженням ставки податку на додану вартість. У більшості європейських країн ця ставка нижче 10%. Ми цього року на окрему групу сільськогосподарської продукції знизили ставку з 20% до 14%, і бачимо за необхідне, щоб цю ставку, 14%, поширити на всі види сільськогосподарської продукції. Тим самим зменшити зростання цін і забезпечити максимально стабільне виробництво сільськогосподарської продукції", - сказав Лещенко.

Раніше економіст Павло Кухта в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що буде з цінами на продукти на Великдень.

Джерело Україна 24 Теги