Найпопулярніші вакансії в Україні: стало відомо, де потрібні робочі руки

Також у Центрі зайнятості назвали розмір допомоги по безробіттю в Україні

Найпопулярніші вакансії в Україні: стало відомо, де потрібні робочі руки

Державний центр зайнятості на сьогодні пропонує 60 тисяч вакансій, найбільше з них – у сільському господарстві та переробній промисловості.

Про це в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" розповіла начальниця управління з надання послуг населенню Держцентру зайнятості Інна Бондіні.

"На сьогодні ми маємо в нашій базі даних 60 тисяч вакансій. Кожна четверта вакансія - у сільському господарстві, кожна п'ята - у переробній промисловості, 10% вакансій - у сфері торгівлі. Саме туди ми найбільше людей працевлаштовуємо", - сказала Бондіні.

За її словами, в сільськогосподарських регіонах найбільше вакансій у сільському та лісовому господарстві, а в промислових, відповідно, у промисловості.

Читайте також: Трудові книжки стануть електронними: експертка вказала на мінуси

Популярні відео

Також представниця Держцентру зайнятості озвучила розмір допомоги по безробіттю сьогодні:

"Для незастрахованих осіб мінімальний розмір допомоги 1000 грн, для застрахованих мінімально 1800 грн, максимальний розмір допомоги - 9080 грн".

Раніше начальниця управління Держцентру зайнятості Інна Бондіні в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла, які зарплати пропонують українцям роботодавці.

Джерело Україна 24 Теги