Ляшко назвав дві умови для радикального підвищення пенсій в Україні

Політик також оцінив можливість введення накопичувальної пенсійної системи

Ляшко назвав дві умови для радикального підвищення пенсій в Україні

Суттєво підвищити пенсії в Україні можна, виконавши дві умови, - дати людям роботу і забезпечити високі білі зарплати.

Таку думку висловив в ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24" лідер Радикальної партії Олег Ляшко, коментуючи пенсійну реформу в Україні.

"Пенсійний фонд дефіцитний. 177 млрд грн йдуть на покриття дефіциту з державного бюджету. Ці кошти могли піти на армію, дороги, школи, лікарні, а вони йдуть на латання дірок у Пенсійному фонді, власних надходжень не вистачає. Власні надходження складаються з єдиного соцвнеску. Проблема одна - щоб у людей була робота. І нормальна зарплата - друге", - заявив політик.

Читайте також: Це фінансова афера: експрем'єр про пенсійну реформу в Україні

Популярні відео

Як зазначив Ляшко, коли 1,5-2 млн осіб в Україні отримують мінімальну зарплату, вони такий самий мінімальний внесок платять до Пенсійного фонду.

"Яка пенсія буде у людини, яка отримувала мінімальну зарплату? А яка пенсія у тих, хто на базарі, в маршрутці - без оформлення трудової, без стажу, сплати внесків до Пенсійного фонду? Ніякої. Тому коли нам сьогодні придумують то солідарну систему, то накопичувальну, то якусь комбінацію - це все як зайцю стоп-сигнал. Воно не має жодного значення, тому що держава не відповідає за солідарну систему, а з іншого боку, жодна накопичувальна система не спрацює, якщо нема чого накопичувати", - пояснив лідер Радикальної партії.

Читайте також: "Комусь достатньо 3 тис. грн на місяць": ексміністр про цифру бідності в Україні

Раніше міністерка соціальної політики Марина Лазебна в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла, які гарантії надає держава, коли пропонує накопичувальну систему пенсій.

Джерело Україна 24 Теги