Це фінансова афера: експрем'єр про пенсійну реформу в Україні

Володимир Гройсман пояснив, що не так з накопичувальною пенсійною системою

Це фінансова афера: експрем'єр про пенсійну реформу в Україні

 

Введення накопичувальної пенсійної системи в Україні є фінансовою аферою, на таку пенсійну реформу чекає провал.

Про це заявив в ефірі програми "Хард з Влащенко" на телеканалі "Україна 24" експрем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Пенсійний фонд все менше і менше отримує грошей. У нього відставання близько 5 млрд з початку року, це велика проблема. І власні доходи Пенсійного фонду падають. Усе взаємопов'язано - зайнятість, зарплата, біла зарплата, виплати в Пенсійний фонд. Якщо ця система зруйнована , є загрози", - сказав він.

Читайте також: Гідне життя пенсіонерів: ексміністр розповів про три необхідні зміни в економіці

Популярні відео

При цьому Гройсман назвав накопичувальну систему "фінансовою аферою".

"Ти працюєш змолоду, умовно, 30-35 років, і 35 років твої гроші в когось повинні знаходитися. Українські люди пам'ятають Ощадбанк СРСР, чим все це закінчилося. Це питання навіть не про накопичувальну систему, а про стабільну фінансову систему країни, а її немає. Ця ідея буде провалена і призведе до додаткових податкових платежів. Потрібно боротися за те, щоб підвищувати зарплату людям, а не за те, щоб забрати більше податків", - зазначив прем'єр.

Читайте також: "Комусь достатньо 3 тис. грн на місяць": ексміністр про цифру бідності в Україні

Раніше міністерка соціальної політики Марина Лазебна в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла, які гарантії надає держава, коли пропонує накопичувальну систему пенсій.

Джерело Україна 24 Теги