Чи варто купувати рідкий дим: експертка дала пораду українцям

Тетяна Ткаченко розповіла, як виробляють популярний ароматизатор

Чи варто купувати рідкий дим: експертка дала пораду українцям

Старша наукова співробітниця Інституту біоорганічної хімії НАН України Тетяна Ткаченко в ефірі програми "Споживач має право" на телеканалі "Україна 24" розповіла, чи є безпечним ароматизатор рідкий дим, який використовують для приготування копченого м'яса та риби.

"Все залежить від походження рідкого диму. Є рідкий дим природного походження, отриманий внаслідок спалювання рослинної сировини, і потім продається у вигляді водного розчину. А є рідкий дим, який отримується змішанням компонентів, які повинні входити до класичного рідкого диму. Якщо ви візьмете класичний природний рідкий дим – він і створюється для того, щоб прибрати конденсовані ароматичні сполуки, які є канцерогеном, вважається, що він безпечніший для людини. Але такий рідкий дим буде дуже дорогим. Понад 90% рідкого диму на наших прилавках – це отриманий саме змішуванням компонентів рідкого диму. А проконтролювати такий процес досить складно, тому постає запитання, чи варто взагалі рідкий дим купувати", - зазначила Ткаченко.

Читайте також: Українців попередили про продукти-фальшивки: що підробляють найчастіше

Популярні відео

Ведучий розповів, що пляшку рідкого диму, 150 мілілітрів на 1 кг м'яса, можна придбати за 30 грн. На запитання, чи можна купити якісний рідкий дим за такі гроші, експертка сказала:

"Ні, не можна. Це просто взяли каністри різних хімічних реагентів і просто змішали".

Читайте також: Небезпечно для здоров'я – покупцям розповіли про пельмені "з сюрпризом"

Раніше завідувач кафедри технології м'яса і м'ясних продуктів, професор Василь Пасічний в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, які шкідливі для здоров'я добавки можуть міститися в ковбасі.

Джерело Україна 24 Теги