Як вибрати м'ясо на шашлик: покупцям дали прості поради

Експертка нагадала про терміни зберігання м'яса

Як вибрати м'ясо на шашлик: покупцям дали прості поради

Купуючи м'ясо для шашликів, потрібно уважно дивитись на його колір, термін придатності, умови зберігання і склад маринаду.

Про це в ефірі програми "Споживач має право" на телеканалі "Україна 24" розповіла декан факультету харчових технологій НУБІП України Лариса Баль-Прилипко.

"Термін зберігання охолодженого м'яса – максимум дві доби в холодильнику, для шашликів, порізаного м'яса, це взагалі 36 годин. Треба дивитися – якщо м'ясо тьмяне, вже немає блиску, це вже вас має насторожити, що цьому м'ясу вже 3-4 дні", - розповіла вона.

Читайте також: Як правильно маринувати шашлики: українцям підказали класичний рецепт

Популярні відео

Експертка дала пораду щодо маринованого м'яса – "якщо воно на базарі й при вас роблять, можна взяти".

"Що має бути в тому маринаді? Якщо він дуже яскравий – вже питання, чому так, якщо у кольорі м'яса є незвичний відтінок, білуватість, то це говорить про те, що йдуть якісь процеси. Дуже часто, якщо є маркування і прописані терміни, чомусь там стоїть 5 діб. Але подивіться склад, значить, там є консерванти, стабілізатори. Якщо термін придатності 5 діб і м'ясо стоїть на прилавку при температурі від 0 до +8 градусів, одразу просіть документи. Шашлики мають зберігатися 36 годин. А якщо ви додаєте багато маринаду, кетчупу, наприклад, тощо, то термін зберігання взагалі 24 години", - повідомила Баль-Прилипко.

Читайте також: Чи варто купувати рідкий дим: експертка дала пораду українцям

Раніше завідувач кафедри технології м'яса і м'ясних продуктів, професор Василь Пасічний в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, які шкідливі для здоров'я добавки можуть міститися в ковбасі.

Джерело Україна 24 Теги