Скоро кожен українець відчує в кишені багато грошей: Гордон назвав причину

Журналіст зізнався, що відчуває себе "безпосередньо причетним до цього щастя"

Скоро кожен українець відчує в кишені багато грошей: Гордон назвав причину

Українці незабаром зможуть відчути в своїх кишенях "велику кількість грошей", коли влада покладе край корупції на митниці.

Такий прогноз озвучив в ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24" відомий журналіст Дмитро Гордон.

"Я відчуваю, як скоро Україна озолотиться, як скоро кожен з нас відчує в кишенях велику кількість грошей. Нарешті це сталося. Я відчуваю себе безпосередньо причетним до цього щастя, тому що саме я почав тему розкрадання на митниці, саме я почав говорити про те, що якщо припинити корупцію на митниці, Україні не потрібні транші МВФ. Але навіть я не уявляв собі справжнього розмаху грабування, який здійснюється контрабандистами. Ось президент і секретар РНБО озвучили цю цифру - щорічні втрати 300 млрд грн (близько 11 млрд доларів)", - зазначив журналіст.

Читайте також: Україна може потроїти ВВП: Саакашвілі назвав спосіб

Популярні відео

Гордон нагадав, що глава виконкому Ради реформ Михайло Саакашвілі в програмі Савіка Шустера на каналі "Україна" першим озвучив цифри крадіжки з українського бюджету - 37 млрд доларів щорічно.

"Ми можемо самі МВФ спонсорувати, іншим країнам гроші давати. 37 млрд, (з них - ред.) на митниці - 11 млрд на рік. Зараз завдяки президенту і РНБО цьому буде покладено край. Всіх контрабандистів посадять до в'язниці, всіх назвуть поіменно, контрабанда повністю припиниться, і як мінімум 11 млрд на рік додатково бюджет отримає", - підкреслив він.

Читайте також: Ворог біля воріт: Гордон розповів, як посилити українську армію

Нагадаємо, Рада національної безпеки і оборони на своєму засіданні 2 квітня запровадила санкції проти 10 найбільших українських контрабандистів.

Джерело Україна 24 Теги