Деякі продукти можуть подешевшати — експерт назвав терміни

Олексій Дорошенко розповів, коли ціни на продукти перестануть зростати

Деякі продукти можуть подешевшати — експерт назвав терміни

Перед Великоднем в Україні дорожчають продукти. Коли закінчиться зростання цін, розповів голова Асоціації постачальників для торгових мереж Олексій Дорошенко в програмі "Сьогодні Ввечері" на каналі "Україна 24".

"Зростання цін вже майже припинилося. Ми говоримо про Великдень і розуміємо, що для більшості українців це буде онлайн, і більшість людей буде не споживати цей великодній кошик, а більше читати про нього, дивитися по телевізору. Тенденція до подорожчання закінчується. І я сподіваюся, і зараз про це всі світові тренди говорять, що, найімовірніше, ми вже до літа, через місяць-півтора побачимо, що інфляція пригальмує", — сказав він.

Читайте також: В Україні дешевшає популярний овоч: експерт розповів, на скільки впадуть ціни

Популярні відео

За словами експерта, деякі продукти влітку подешевшають.

"Можливо, в липні та серпні ціни впадуть на сезонні овочі, фрукти, ягоди, а також на іншу продукцію. Пшениця трохи піде вниз. Щодо яєць, зараз ми бачимо, що вони почали дешевшати. Соняшникова олія зараз коштує стільки, скільки й в країнах Європи. Але є одне "але" — там ви можете її знайти з великими знижками — по 42, 43 гривні за літр, чого немає в Україні.

Зараз я не можу назвати жодного продукту, з яким будуть проблеми, до того ж цього року дуже гарні кліматичні умови для того, щоб ми наїлися всіх ягід, овочів та фруктів", — сказав він.

Раніше економіст Олег Пендзин розповів, що буде з цінами на продукти в Україні.

Джерело Україна 24 Теги