Багатьом загрожує банкрутство — київські перевізники скаржаться на мільйонні збитки

В Асоціації перевізників розповіли про скандали з пасажирами та критичну ситуацію з пальним

Багатьом загрожує банкрутство — київські перевізники скаржаться на мільйонні збитки

Водії маршруток почали звільнятися через скандали з пасажирами під час локдауну, заявив глава Асоціації перевізників Києва та Київської області Ігор Мойсеєнко в програмі "Зворотний зв'язок" на телеканалі "Україна 24".

"Більш ніж половина пасажирів не мають спеціальних перепусток. Але всі вони хочуть потрапити в транспорт, зі скандалами з нашими водіями. І в таких умовах на кожній зупинці проходить такий моральний тиск, водії просто не витримують, і вже на цьому тижні починають писати заяви", — сказав він.

Читайте також: Більшість не витримає локдауну — ресторатор розповів про збитки

Популярні відео

За словами Мойсеєнка, багато перевізників дійдуть до банкрутства через великі збитки.

"Якщо говорити про пальне, то ми щодня отримуємо мільйонні збитки. Тобто якщо ми простоюємо, для нас значно менше збитків, ніж під час роботи зараз. З понеділка, бачачи кризову ситуацію в цій сфері, постачальники пального, запчастин повідомили нам, що вони з нами можуть працювати тільки за передоплатою. Якщо раніше у нас була розстрочка на пальне до 10 днів, і ми могли якось перекривати, то зараз, мало того, що ми щодня вкладаємо свої кошти й отримуємо збитки, так нам ще поставлено таку умову, що для нас дуже критично. Також банки повністю перестали нас кредитувати, тому що вони розуміють, що багато підприємств прийдуть до банкрутства", — сказав він.

Раніше ексглава МОЗ Зоряна Скалецька пояснила, який карантин потрібен Україні.

Джерело Україна 24 Теги