Виплата пенсій під час локдауну: в Пенсійному фонді зробили роз'яснення

У ПФУ нагадали про порядок виплати пенсій

Виплата пенсій під час локдауну: в Пенсійному фонді зробили роз'яснення

Пенсійний фонд України у разі введення локдауну в країні готовий забезпечувати виплату пенсій у встановлені терміни.

Про це повідомила в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" заступниця голови правління Пенсійного фонду Ірина Ковпашко.

"Порядок виплати пенсій в Україні визначений законом. І таких способів два: з доставкою додому через "Укрпошту" і через рахунки в банках. Ми вже проживаємо в умовах карантинних обмежень понад рік, і виплати здійснюються в установлені терміни та доставляються всім пенсіонерам, які мають право на них. Будь-яких надзвичайних подій, які завадять нам фінансувати виплати пенсій, ми не бачимо", - сказала вона.

Читайте також: Локдаун у Києві вплине на роботу Пенсійного фонду: що чекає на пенсіонерів

Популярні відео

На запитання про дефіцит Пенсійного фонду і його вплив на виплату пенсій, Ковпашко відповіла:

"Коли ми говоримо про дефіцит Пенсійного фонду, потрібно розуміти, що це. Це визначено в законі - менше надходження солідарної системи за рахунок єдиного соцвнеску, ніж ті суми, які направляються на виплату з солідарної системи за рахунок єдиного соцвнеску. Суми коштів, залучені з Єдиного казначейського рахунку у вигляді позики на поворотній основі, ніяк не впливають на забезпечення фінансування. Всі витрати на виплату пенсій направляються в межах фінансових призначень, визначених бюджетом Пенсійного фонду на 2021 рік".

Читайте також: Пенсії для чорнобильців зміняться — міністерка розповіла подробиці

Раніше міністерка соціальної політики Марина Лазебна в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла, чи можуть українці мати середню пенсію 7 тисяч гривень.

Джерело Україна 24 Теги