Кличко розповів, чи виділять київським ФОПам допомогу під час локдауну

За словами мера Києва, перелік пільг для бізнесу розширено

Кличко розповів, чи виділять київським ФОПам допомогу під час локдауну

У Києві через локдаун продовжені пільги для бізнесу, а також розширено їх перелік, крім того, місто "знаходитиме гроші" на виплату допомоги підприємцям. Про це мер Києва Віталій Кличко розповів в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на каналі "Україна 24".

"Хочу відповісти не як київський міський голова, а як голова Асоціації міст України. У нас 60% громад дотаційні. Так, місто Київ генерує гроші, фінансує центральний бюджет, у нас, до речі, забирають 60% з нашого бюджету. Місто заможне, і ми можемо собі дозволити допомогу з бюджету розвитку. У інших містах це набагато складніше. По-друге, у всіх країнах це відповідальність центральної влади", - сказав мер.

Читайте також: Допомога "ФОПам" на карантині: міністр озвучив терміни виплат

Популярні відео

Кличко також зазначив, що міська влада "знаходитиме гроші" на виплату матеріальної допомоги підприємцям.

"По-третє, ми минулого року запровадили пільги для бізнесу, і продовжуємо їх на цей рік. Ми звільняємо, наприклад, від пайової участі. Сьогодні на сесії Київради ми також прийняли рішення про продовження пільг і розширення кількості пільг, це стосується і звільнення від плати за паркування. Після розпорядження уряду, яке затвердить порядок виплат, ми також будемо знаходити гроші", - сказав Кличко.

Читайте також: Кличко закликав скаржитися на порушників карантину в поліцію

Нагадаємо, раніше в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" голова Ради підприємців при Кабміні Леонід Козаченко розповів, що фізичні особи-підприємці, які зазнали збитків через жорсткість карантину в Україні, вже можуть подавати заявки на отримання допомоги в розмірі 8 тис. грн.

Джерело Україна 24 Теги