Працевлаштування в Польщі: названі найпопулярніші вакансії

"Попри обмеження, приїхати в Польщу реально", - зазначила Богдевич

Працевлаштування в Польщі: названі найпопулярніші вакансії

Віцепрезидент компанії з працевлаштування в Польщі Кароліна Богдевич в ефірі програми «Сьогодні День» на телеканалі «Україна 24» назвала найпопулярніші вакансії для заробітчан у Польщі.

«Не дивлячись на те, що пандемія в усьому світі, на роботу в Польщу приїхати можливо, вакансії є. Попри обмеження, приїхати реально. Найпопулярніші вакансії зараз - це перш за все харчова, переробна, меблева промисловість, дуже багато вакансій на логістичних складах», - зазначила представниця компанії з працевлаштування.

Читайте також: Карантин і заробітчани: експерт озвучив несподівані дані

Вона нагадала, що на сьогодні є обмеження щодо перетину кордону, але якщо є всі документи на працевлаштування, то проблем немає.

«Хочу нагадати, що Польща постійно вводить зміни через карантин. Сьогодні можна перетинати кордон з обов'язковим карантином, від карантину звільняються ті, хто після перетину кордону зробить тест на коронавірус вже на території Польщі, і результат цього тесту буде негативним. Ситуація постійно змінюється, і роботодавці беруть це до уваги», - заявила Богдевич.

Популярні відео

Читайте також: Не так вже й погано — експерт розповів про ринок вакансій під час карантину

Раніше нардеп з фракції "Батьківщина" Валентин Наливайченко розкритикував ідею Державної податкової служби оподатковувати грошові перекази заробітчан в Україну.

Джерело Україна 24 Теги