Субсидії у Києві: чиновник розповів, як COVID-19 змінив ситуацію

"У Києві житловими субсидіями користуються майже 100 тис. домогосподарств", - повідомив чиновник

Субсидії у Києві: чиновник розповів, як COVID-19 змінив ситуацію

Заступник директора департаменту, начальник управління пільг, державної та інших допомог КМДА Максим Бученко в ефірі програми «Сьогодні Ранок» на телеканалі «Україна 24» розповів, як змінилася ситуація із субсидіями у Києві за рік пандемії коронавірусу.

«Ситуація з субсидіями в принципі залишилася такою самою. Допомога від держави як була, так і йде, але на сьогодні вона трохи в меншому розмірі – менша кількість отримувачів житлових субсидій. Станом на 1 квітня у нас в Києві житловими субсидіями користуються майже 100 тис. домогосподарств. Якщо брати попередній період, то було 160 тис., а три роки тому – майже 200 тис.» - заявив чиновник.

Читайте також: Субсидій можуть позбавити — фахівець назвала головні причини

Популярні відео

«За час карантину, аналогічно з попереднім роком, кількість отримувачів субсидій зменшилась. За рік пандемії, коли ми знаходимось в локдаунах, кількість звернень щодо отримання субсидій не сильно зросла – вона якось вирівнюється, немає ані збільшення, ані зменшення», - додав Бученко.  

Читайте також: Виплата субсидій в Україні: ексміністр назвав головну проблему

Раніше заступник директора департаменту соціальної політики КМДА Максим Бученко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чому розмір субсидій для киян зменшився, і які зміни готуються щодо механізму нарахування субсидій.

Джерело Україна 24 Теги