Заміська нерухомість дорожчає — експерт розповів про причини

Спеціаліст з нерухомості розповів, чому не всім підходить життя за містом

Заміська нерухомість дорожчає — експерт розповів про причини

Попит на заміську нерухомість не падає, а ціни зростають. Про причини розповів член Асоціації фахівців з нерухомості Сергій Курганов у програмі "Сьогодні День" на каналі "Україна 24".

"На сегмент заміської нерухомості впливає фактор сезонності. На початку весни кожного року багато звертають увагу на заміську нерухомість, і в кінці літа - на початку осені увага зміщується на міську нерухомість. Нинішній локдаун збігся зі сплеском попиту на заміську нерухомість.

Якщо ми будемо порівнювати з минулим роком, то в той локдаун багато людей задумалися про те, щоб мати заміську нерухомість, але деякий час проживання в ній показало, що не всі готові до такого способу життя. І люди повертаються у квартири", — сказав він.

Читайте також: Інфляція в Україні: економіст розповів, як зміняться ціни на продукти

Популярні відео

Експерт пояснив, чому не всім підходить життя за містом.

"Коли людина живе в місті в багатоквартирному будинку, це певний стиль життя, умови життя і певні витрати на утримання житла. Коли людина живе за містом, потрібно враховувати ще низку моментів. Наприклад, якщо є дитина, яка ходить на якусь секцію, то її потрібно кілька разів на тиждень туди возити. Ускладнюється логістика. А сам карантин цього року особливо не вплинув", — розповів він.

Раніше народний депутат Муса Магомедов розповів про посилення контролю над витратами громадян.

Джерело Україна 24 Теги