Як вибрати якісні пельмені: покупцям дали прості поради

Експертка пояснила, якими мають бути фарш і тісто

Як вибрати якісні пельмені: покупцям дали прості поради

Споживачі, купуючи пельмені у магазині, мають звертати увагу на якість і колір тіста, а також на склад фаршу.

Як обрати якісні пельмені, розповіла в ефірі програми "Споживач має право" на телеканалі "Україна 24" декан факультету харчових технологій НУБІП, доктор технічних наук, професор Лариса Баль-Прилипко.

"Ми можемо лише на пельмені глянути й побачити. По-перше, який колір самого тіста - якщо він буде дуже сірий… Може бути зовсім біленьке тісто, але воно теж під питанням – є такі барвники, щоб тісто було біленьким. Воно має бути світлим, навіть трохи жовтуватого кольору. Ви як розрізали пельмень і подивилися – має бути дуже тонкий шар тіста, і грудочка фаршу має не розмазуватись, має бути така подрібнена структура, яка не розлітається, така більше як грудочка. Подрібнений фарш – 2-3 міліметри, шпик – до 5 міліметрів, грубий помол. Якщо ви бачите, що там якась паста, це говорить про те, що перебили той фарш, поклали туди що захотіли, і немає цієї грудочки", - розповіла Баль-Прилипко.

Читайте також: Небезпечно для здоров'я – покупцям розповіли про пельмені "з сюрпризом"

Популярні відео

Вона додала, що коли фарш розвалюється, "це теж говорить про те, що там дуже мало м'ясної сировини".

"Тріщини в пельменях – це ненормально, це говорить про те, що терміни зберігання були прострочені. Пельмені мають зберігатися при температурі -10…-18 градусів півтора-два місяці. Якщо прописано, що пельмень пів року зберігається, це значить, що там є консерванти", - пояснила експертка.

Читайте також: Підроблена кава наводнила Україну: що треба знати про фальшивку

Раніше доктор технічних наук Лариса Баль-Прилипко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла, які пельмені можна вважати фальсифікатом.

Джерело Україна 24 Теги