Ми все аналізуємо: міністр соцполітики відповіла, чи вистачить субсидій на всіх

Марина Лазебна розповіла, що люди вибирають найзручніший спосіб оплати житлово-комунальних послуг

Ми все аналізуємо: міністр соцполітики відповіла, чи вистачить субсидій на всіх

Міністр соціальної політики Марина Лазебна в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на каналі "Україна 24" розповіла, чи вистачить на всіх субсидій для оплати послуг ЖКГ.

"Вистачить усім. Почався квітень, це останній день опалювального сезону. Ми постійно аналізуємо програму субсидій, ми постійно дивимося, що відбувається з тарифами, з доходами людей, оскільки вони впливають на розмір субсидій, аналізуємо кількість людей, які є в програмі субсидій", - сказала міністр.

Читайте також: Субсидії можуть позбавити — фахівець назвала головні причини

Популярні відео

За словами Лазебної, люди вибирають найзручніший спосіб оплати ЖКП.

"Я сьогодні взяла останні дані за березень, середній розмір субсидії по березню 1 746 грн. Люди, які отримують пільги на оплату житлово-комунальних послуг, це 980 грн, але дуже важливо сказати, що минулого місяця було, наприклад, 1,8 млн пільговиків, які мають право на оплату житлово-комунальних послуг. Зараз 1,5 млн, люди перейшли в субсидії, людина вибирає, де краще допомагають, яка програма для неї краща", - сказала Лазебна.

Читайте також: Виплата субсидій в Україні: ексміністр назвав головну проблему

Міністр пояснила, що для точних даних потрібно підбити підсумки.

"Закінчиться опалювальний сезон, ми підіб'ємо підсумки, потім ми входимо в неопалювальний сезон, там вже немає для нас великих витрат. Але, знову-таки, незабаром 15 жовтня, це наступний опалювальний сезон, до нього потрібно готуватися, в тому числі розрахувати ресурси", - сказала Лазебна.

Раніше заступник директора департаменту соціальної політики КМДА Максим Бученко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чому розмір субсидій для киян зменшився, і які зміни готуються щодо механізму нарахування субсидій.

Джерело Україна 24 Теги