Ми говоримо, що все дорожчає, торговці цим користуються: експерт про ціни на продукти

Голова директорату Асоціації франчайзингу також розповів про низьку якість продукції українських фермерів

Ми говоримо, що все дорожчає, торговці цим користуються: експерт про ціни на продукти

У квітні низка сільгосппродуктів може подешевшати, проте, торговці закладатимуть в ціну на продукти збитки, які отримали раніше в зв'язку з кризою через коронавірус.

Таку думку в ефірі програми "Сьогодні Ранок" на каналі "Україна 24" висловив голова директорату Асоціації франчайзингу Андрій Кривоніс.

"У квітні знижуватися в ціні будуть товари, які вже встигнуть вирости або до яких буде максимальний доступ. Послаблення карантинних обмежень у світі дозволить швидше отримувати товари, які вирощуються за кордоном", - сказав експерт.

Читайте також: Ціни на продукти зміняться: економіст розповів, коли і що подешевшає

Популярні відео

Кривоніс також вважає, що торговці будуть закладати в ціну компенсацію від минулих збитків.

"Звернемо увагу на те, що значна частина підприємців, які недоотримали прибуток за минулий рік, намагаються вкласти попередні збитки в сьогоднішню ціну, тому зростання ціни набуває фактор "недозаробив минулого року, хоча б цієї весни зароблю". Спочатку це закладалося в ціни зимового періоду, коли у нас було багато снігу, і торговці намагалися компенсувати витрати на додаткову логістику підняттям ціни. Сьогодні логістика заспокоїлася, але відчувається ситуація, що торговці намагаються компенсувати свої збитки за рахунок того, що додають ціну на загальному тлі. Ми звикли говорити, що все дорожчає, і, користуючись цією фразою, торговці це роблять", - сказав Кривоніс.

Читайте також: "Призводить до задухи": українців попередили про продукти з небезпечним "сюрпризом"

За словами експерта, якщо говорити про сільгосппродукти, то краще вибирати вирощені за кордоном, бо українські фермери не можуть забезпечити стабільну якість.

"Це тенденція, в сільському господарстві багато проблем, і це питання стабільної якості. А нашим іноземним партнерам вдається вирощувати урожай стабільної якості в необхідній кількості, і за рахунок цього мережеві торговці користуються зарубіжними постачальниками, вони можуть гарантувати незмінну якість. Український же фермер страждає тим, що в один тиждень у нього буде одна якість упаковки, миття товару, в інший – гірше", - сказав Кривоніс.

Нагадаємо, раніше економіст Олег Пендзин розповів у програмі "Сьогодні Ввечері" на каналі "Україна 24", чому і на які продукти ростуть ціни в Україні.

Джерело Україна 24 Теги