Каральна роль замість розвитку економіки: нардеп розкритикував екологічний закон

"Законопроєкт надає такі повноваження екополіції, яких немає у інших наглядових органів", - заявив нардеп

Каральна роль замість розвитку економіки: нардеп розкритикував екологічний закон

Народний депутат, позафракційний Муса Магомедов в ефірі програми «Сьогодні День» на телеканалі «Україна 24» прокоментував законопроєкт про екологічний контроль.

«По-перше, можна сказати, що це закон драконівський, по-друге, він надає такі повноваження екополіції, яких немає у інших наглядових органів. Основна відмінність цього закону від європейських у тому, що замість стимулюючої ролі тільки наглядова і каральна. Я дивлюся на цей закон і як колишній директор заводу, і коли мова йде про кримінальне покарання директора заводу від 3 до 5 років за недопуск представників екополіції, у мене виникає питання: директор заводу повинен цілодобово жити на заводі, щоб екополіція в будь-який момент могла прийти?» - обурився нардеп.

Читайте також: Десятки тисяч людей втратять роботу — глава "Укрметалургпрому" про важливе рішення влади

Популярні відео

«Тут велика кількість деталей, які при розгляді показують, що закон спрямований не на розвиток екології і тим більше економіки, а тільки на передачу фіскальних повноважень, що дозволить лише обдирати промисловість, а не думати про те, як змусити її працювати на екологію і економіку», - додав Магомедов.

Читайте також: Втрачаємо бюджет країни - нардеп забив на сполох через кризу в металургії

Раніше до порядку денного сесії Верховної Ради було внесено низку законопроєктів, зокрема «Про запобігання, зменшення та контроль промислового забруднення». Президент об'єднання "Укрметалургпром" Олександр Каленков в ефірі телеканалу «Україна 24» заявив, що цей законопроєкт несе небезпеку для промислових підприємств і провокує корупцію.

Джерело Україна 24 Теги