Допомога бізнесу на карантині: експерт назвав плюси для влади

Руслан Соболь розповів, до чого призведе рішення про виплати для бізнесу з місцевих бюджетів

Допомога бізнесу на карантині: експерт назвав плюси для влади

Допомога потерпілому від карантину бізнесу від місцевої влади — це справедливо, заявив глава ГО "Асоціація власників малого та середнього бізнесу" Руслан Соболь у програмі "Сьогодні День" на каналі "Україна 24".

"У робочому законопроєкті було затверджено, що повинні допомагати місцеві бюджети. Чи справедливо це? Напевно справедливо, тому що за законом про децентралізацію 50% оподаткування залишається на місцях. І сьогодні починається тенденція, коли за бізнес йде конкуренція у місцевій владі, це правильна тенденція. І в підсумку ми прийдемо до того, що бізнес, який генерує податкову масу на місцях, матиме прямий контакт з місцевими органами самоврядування, і тоді вони можуть виходити на спільні рішення — компенсаційні, інфраструктурні тощо", — сказав він.

Читайте також: Посилення карантину: глава МОЗ пояснив, чи буде тотальний локдаун

Популярні відео

За словами експерта, виплати сприятимуть діалогу бізнесу з місцевою владою.

"Ми повинні переконатися, як це працює, усвідомити дефіцит грошової маси на місцях, на обов'язкові державні програми, на місцеві, інфраструктурні проєкти. І тоді на рівні місцевої влади формуватиметься той самий соціальний діалог у трикутнику "бізнес - влада - суспільство", вироблятимуться загальні інструменти, вигідні для всіх сторін на тій чи іншій території. Наш шлях такий, через важку ситуацію", — сказав він.

Раніше радник президента України Олег Устенко в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що допомога ФОПам під час карантину може перевищити 8 тис. грн.

Джерело Україна 24 Теги