В Україні подорожчають м'ясо та овочі — експерт назвав цифри

Експерт розповів, чому піднімуться ціни на деякі продукти

В Україні подорожчають м'ясо та овочі — експерт назвав цифри

В Україні подорожчає м'ясо — про це йдеться в сюжеті програми "Економіка" на каналі "Україна 24". За прогнозами виробників, кілограм свинини може додати ще 10%  до 150 гривень. Причиною експерти називають рекордні ціни на зернові, які в поточному році сягнули 13-річних максимумів на світових ринках. У результаті в Україні також здорожчало зерно та комбікорми, які традиційно є основою для годівлі тварин.  

Експерти прогнозують також подорожчання овочів на 5-6%. Це пов'язано з тим, що у сховищах продуктів стає все менше. А теплична продукція, хоч і з'явиться на прилавках, проте дешевшою однак не буде, оскільки зросли витрати на обслуговування, опалення та освітлення теплиць.

Читайте також: "Дефіциту немає, але...": економіст розповів, чи подорожчають продукти

Заступник голови Всеукраїнської аграрної ради Денис Марчук розповів, як змінюватимуться ціни на овочі.

"Щомісяця на +5, +6 % дорожчатимуть капуста, морква, цибуля, картопля — до нового врожаю. З квітня місяця на прилавках магазинів вже з'являться овочі, вирощені в теплицях. Сказати, що вона (продукція з парників — ред.) буде однозначно дешевшою, не доводиться", — сказав він.

Популярні відео

Раніше голова Асоціації постачальників для торговельних мереж Олексій Дорошенко розповів, який продукт скоро може подешевшати.

Джерело Україна 24 Теги