Ексміністр накинувся на голову "Укрпошти" через важливе питання щодо пенсій (відео)

"Ви брешете, тому що не кажете, що кількість грошей за доставку залежить від розміру пенсій", - дорікнув Рева Смілянському

Ексміністр накинувся на голову "Укрпошти" через важливе питання щодо пенсій (відео)

Ексміністр соціальної політики Андрій Рева в ефірі «Шоу №1» на телеканалі «Україна 24» вступив у перепалку з генеральним директором «Укрпошти» Ігорем Смілянським через важливе питання щодо пенсій.

Смілянський: «Пенсійний тариф не переглядався, заробітна плата у порівнянні з попереднім роком збільшилася на 37%. 37% зростання, а пенсійний тариф залишився тим самим. Думаю, ніхто в студії не заперечуватиме, що якщо зростають витрати, то повинен тариф зростати теж».

Читайте також: Економіст пояснив, чому в Україні низькі пенсії

Рева: «Я буду заперечувати, ви брешете наглим способом. Ви отримали 900 млн додаткових грошей з бюджету Пенсійного фонду торік. Ви брешете, тому що не кажете, що у вас кількість грошей за доставку залежить від розміру пенсій. І якщо пенсії зростають, ви отримуєте більше. Ви говорите про те, щоб відсоток від пенсій, які люди отримують, збільшити, щоб вас утримувати. Яка у вас зарплата? «Укрпошта» - це державне підприємство. Якщо він (Смілянський – ред.) зірве доставку пенсій, перше, що повинен зробити Кабмін – звільнити цього недолугого керівника. Якщо він неспроможний – женіть його в шию».

Смілянський: «По-перше, пан Рева має знати, що ми не державне підприємство і не отримуємо нічого з бюджету»

Рева: «100% акцій кому належать?»

Смілянський: «Державі».

Рева: «То чого ви зараз знову брешете людям? Це державне підприємство… Він про зарплату може свою сказати?.. Пенсіонери отримають свої гроші, буде Смілянський чи не буде. Хто він такий? Він чиновник, він не може нікого лякати».

Деталі суперечки на відео нижче.

Популярні відео

Читайте також: Є три складові – експертка пояснила, як розраховують пенсію українцям

Нагадаємо, міністерка соцполітики Марина Лазебна заявила, що розробила систему, яка дозволить подвоїти розмір середньої пенсії та передавати у спадок пенсійні кошти, накопичені за життя.

Раніше ексміністр соціальної політики України Андрій Рева в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, як можна істотно підвищити пенсії українців.

Джерело Україна 24 Теги