Є план "А": радник Зеленського розповів, як іде співпраця з МВФ

Олег Устенко зазначив також, що поки в України достатньо грошей і без траншу МВФ

Є план "А": радник Зеленського розповів, як іде співпраця з МВФ

Радник президента з економічних питань Олег Устенко в ефірі програми "Сьогодні. Ввечері" розповів, на якій стадії знаходяться переговори з Міжнародним валютним фондом.

"Наскільки я розумію ситуацію з МВФ, тривають технічні консультації. І глава Кабміну, і окремі міністри, скажімо, міністри фінансів, економіки, соціальної політики й енергетики знаходяться на постійному зв'язку з МВФ, в тому числі й НБУ. Наскільки ми розуміємо, в Офісі президента йде технічний процес погоджень. І план "А" - це якраз той план, що ми продовжуємо співпрацю з МВФ. Тим більше та частина законопроєктів, які представляли саме вузькі місця, які стосуються, скажімо, антикорупційної архітектури, реформи судової системи - вони вже були подані в Раду. Тому в базовій логіці ми продовжуємо з ними співпрацювати", - сказав радник.

Читайте також: "МВФ обіс***ся": Милованов пояснив скандальний коментар у соцмережі

Популярні відео

Також Устенко зазначив, що в України поки є "рівень стійкості" і без коштів МВФ.

"Але заради справедливості потрібно сказати, що у нас є достатній рівень стійкості - це 28,5 млрд доларів золотовалютних резервів, які у нас є, які перекривають 5 місяців нашого імпорту, вважається ризикованою зона менше ніж 3 місяці. Фактично зараз у нас є на 70% більше того, що вважається допустимим мінімумом", - сказав Устенко.

Читайте також: За кредит від МВФ боротися немає сенсу — експерт розповів чому

Раніше ексміністр фінансів Олександр Данилюк в ефірі каналу "Україна 24" заявив, що Україна може отримати транш від МВФ тільки в кінці року.

Джерело Україна 24 Теги