У Зеленського пообіцяли допомогу ФОПам у зв'язку з карантином: названо суму

Радник президента з економічних питань розкрив подробиці

У Зеленського пообіцяли допомогу ФОПам у зв'язку з карантином: названо суму

Фізичні особи-підприємці (ФОП) у зв'язку з новим посиленням карантину в Україні можуть розраховувати на допомогу в розмірі 8 тис. грн, як і під час минулого локдауну. Цього разу сума допомоги може бути навіть більшою за рахунок можливостей місцевих бюджетів.

Про це заявив в ефірі програми "Сьогодні. Ввечері" на телеканалі "Україна 24" радник президента України Володимира Зеленського з економічних питань Олег Устенко.

"Позиція президента полягає в тому, що якщо місцева влада (в регіонах з жорстким карантином - ред.) не встигає надати допомогу підприємцям, то потрібно задіяти механізм, який був задіяний раніше. А той старий механізм - це якраз ті 8 тис. грн, які давали підприємцям на момент локдауну. Механізм цього разу буде не зовсім таким, тому що на додаток йдуть ще гроші, які можуть бути виділені з місцевих бюджетів. Тому за фактом підприємці можуть отримати суму більше ніж 8 тис. грн, виходячи з тих можливостей, які є в місцевих бюджетів. Але в принципі механізм, який стосується грошей від центральної влади - це 8 тис. грн", - заявив Устенко.

Читайте також: "Нам теж не подобається": "слуга народу" висловився про новий карантин

За його словами, "механізм копіюється такий самий, як і в минулий локдаун".

Популярні відео

Нагадаємо, 22 березня в центрі Києва пройшла акція протесту підприємців проти посилення карантину.

Джерело Україна 24 Теги