Україна фінансує російську армію – Ляшко про ситуацію в енергетиці

Політик закликав РНБО втрутитися

Україна фінансує російську армію – Ляшко про ситуацію в енергетиці

Україна, закуповуючи електроенергію в Росії, направляє мільярди на фінансування російського бюджету й армії РФ.

Про це заявив в ефірі телеканалу "Україна 24" лідер Радикальної партії Олег Ляшко. За його словами, Рада національної безпеки і оборони має покласти цьому край.

"Україна купує російську і білоруську енергетику. Це не питання національної безпеки? Президент Литви публічно закликав українську владу не купувати білоруську електрику, тому що це проєкт Росії. Тому що для кожного, хто здатен бачити, і тут в Україні, і за кордоном, очевидно, що для Росії енергетика – це не бізнес, а інструмент політичної гегемонії та впливу. Хіба РНБО не повинна цьому протидіяти? Чому РНБО не розглянула ситуацію в національній енергетиці, коли знищується власна енергетика, зупиняються шахти, збагачуються одиниці людей на імпорті білоруської та російської електрики, коли мільярди гривень з України виводяться на фінансування російського бюджету і російської армії?" – зауважив політик.

Читайте також: "Це анекдот": Ляшко пояснив, що не так із новими санкціями проти Януковича

За словами Ляшка, РНБО повинна "виконувати свої функції, заради яких вона створена – захист безпеки і національних інтересів України".

Популярні відео

Раніше лідер Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі телеканалу "Україна 24" розкритикував владу України через конфлікт з зеленими інвесторами.

Джерело Україна 24 Теги