Яке молоко не можна вживати: українцям дали пораду

Експерт пояснив, що молоко може псуватися двома способами

Яке молоко не можна вживати: українцям дали пораду

У молоці після пастеризації може залишатися кишкова паличка, тоді воно замість скисання починає гірчити. Такий продукт не можна вживати у жодному разі.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" керівник центру експертиз "Тест" Валентин Безрукий.

"Молоко псується завжди двома способами. Воно або скисає - це результат діяльності молочнокислих бактерій. І якщо їх більше, вони перемагають, і з цього молока можна в підсумку приготувати сир. Другий спосіб - молоко гниє. Це означає, що там перемагають бактерії групи кишкової палички", - сказав експерт.

Читайте також: Несе велику шкоду здоров'ю - українцям розповіли про продукт з небезпечним "сюрпризом"

За його словами, "промислове" молоко проходить термічну обробку, щоб воно було безпечним.

"Коли проходить термічна обробка, наприклад, пастеризація, то гинуть мікроорганізми - і молочні кислоти, і кишкова паличка. Від того, чого залишиться більше і які умови зберігання будуть далі у споживача, залежатиме, яким чином воно зіпсується. Якщо молоко гірчить - це значить, що воно гниє, тобто перемагає кишкова паличка, такий продукт вживати не можна", - зазначив Безрукий.

Експерт підкреслив, що при пастеризації мікроорганізми залишаються в будь-якому разі.

"При ультрапастеризації практично нічого не залишається, і взагалі нічого не залишається при стерилізації. Стерилізоване молоко в цьому сенсі найбезпечніше, але з нього сир вже не зробиш. З нього можна приготувати тільки домашній йогурт, якщо додати окремо мікроорганізми", - додав він.

Читайте також: Як правильно вибрати масло в магазині: українцям дали прості поради

Керівник центру експертиз "Тест" Валентин Безрукий в ефірі телеканалу "Україна 24" також розповів про якість молока в Україні та пояснив, від чого залежить його смак.

Джерело Україна 24 Теги