"Маємо серйозну проблему": в Раді відреагували на звільнення голови "Укрзалізниці"

Краще б уряд зайнявся наглядовою радою, вважає Костянтин Бондарєв

"Маємо серйозну проблему": в Раді відреагували на звільнення голови "Укрзалізниці"

Кабінет міністрів, замість зняття з посади голови правління "Укрзалізниці" Володимира Жмака, має порушити питання щодо зміни складу наглядової ради компанії.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив народний депутат від "Батьківщини", член парламентського комітету з питань транспорту та інфраструктури Костянтин Бондарєв, коментуючи звільнення Жмака.

"Є рішення Кабінету міністрів про те, щоб звільнити його з займаної посади, і для мене не зрозуміло... Краще б уряд зайнявся наглядовою радою, яка, на жаль, нам обходиться дуже дорого, тому що в кожного з них заробітна плата по 300 тисяч гривень, а взагалі вони в Україні не з'являються, і ніякого взагалі документу про реформу ми ще не побачили. Але вони чомусь звільнили пана Жмака, в якого дійсно було намагання реформувати "Укрзалізницю" і щось зробити, щонайменше - побороти корупцію, а не тільки розмовляти про неї, як це робить член наглядової ради пан Лещенко", - наголосив нардеп.

Читайте також: В Україні подорожчають квитки на потяг: стало відомо, коли і на скільки

Популярні відео

Як зазначив Бондарєв, він наполягатиме, "щоб порушили питання про необхідність роботи в такому складі наглядової ради".

"На сьогодні ми маємо ситуацію, при якій взагалі не маємо плану реформ, сформульованої програми діяльності й маємо дуже серйозну проблему з тим, що в нас начебто є наглядова рада, але фактично її немає", - додав він.

Нагадаємо, Кабмін на засіданні 17 березня звільнив голову правління АТ "Укрзалізниця" Володимира Жмака, який обіймав цю посаду з серпня 2020 року. 

Раніше голова правління АТ "Укрзалізниця" Володимир Жмак розповідав в ефірі телеканалу "Україна 24" про свою зарплату в компанії.

Джерело Україна 24 Теги