Нарахування субсидій зміниться: чиновник розповів деталі

"На сьогодні для громадян нічого не змінилося у призначенні житлової субсидії", - зазначив Бученко

Нарахування субсидій зміниться: чиновник розповів деталі

Заступник директора департаменту соціальної політики КМДА Максим Бученко в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів, чому розмір субсидій для киян зменшився і які зміни готуються щодо механізму нарахування субсидій.

«На сьогодні нічого не змінилося у призначенні житлової субсидії. Скажімо, громадянин може сплачувати за комуналку 100 грн, комунальні послуги були в межах 400 грн у зв’язку з тим, що ціна на газ зменшилась, то зменшилась і сплата за комуналку, але громадянин як міг сплачувати 100 грн, так і сплачує, а розмір допомоги зменшився – для людей ніякої різниці немає», - зазначив чиновник.

Читайте також: Субсидії можуть позбавити — фахівець назвала головні причини

Популярні відео

Він також розповів, чи плануються якісь зміни щодо механізму нарахування субсидій.

«Ніяких особливих змін не передбачається, окрім однієї зміни, яка на сьогодні відтермінована через COVID-19. Новий розрахунок житлової субсидії мав бути ще по закінченню минулого опалювального періоду, де мав бути перерахований відсоток. На сьогодні базовий відсоток – 15%, а повинен стати 20%, що уже зменшило б трохи розмір житлової субсидії. Але поки ми не вийдемо з карантину, ніяких суттєвих змін точно не буде», - заявив Бученко.

Читайте також: Підвищення пенсії в Україні до 7 тисяч: економіст назвав умову

Раніше заступник директора департаменту соціальної політики КМДА Максим Бученко розповів про повернення незаконно отриманих субсидій.

Джерело Україна 24 Теги