Субсидій можуть позбавити — фахівець назвала головні причини

Субсидії можуть забрати через борги за комуналку або великі покупки

Субсидій можуть позбавити — фахівець назвала головні причини

Експертка аналітичного центру Світлана Сліпченко розповіла в ефірі каналу "Україна 24", в яких випадках можуть позбавити субсидій.

"В першу чергу субсидії можуть позбавити в тому випадку, коли людина заборгувала за комунальні послуги за три місяці понад 340 грн, це перший і найголовніший випадок, коли субсидію можуть забрати. Однак цю ситуацію можна виправити. Необов'язково відразу погашати всю суму, 340 грн або більше, яка зібралася. Можна, зокрема, оформити реструктуризацію заборгованості, якщо пред'явити відповідну довідку в центр, котрий займається призначенням субсидій. У такому випадку нарахування субсидій можуть відновити", — сказала вона.

Читайте також: Підвищення пенсії в Україні до 7 тисяч: економіст назвав умову

Популярні відео

Також, за словами експертки, підставою можуть бути дорогі покупки або наявність великої нерухомості.

"Умовою, за якої субсидію можуть забрати, може бути й те, що в одержувача субсидії є квартира площею понад 130 кв.м, або будинок понад 200 кв. м. Є й випадки, коли у людей є нове авто, яким менше ніж 5 років.

Також якщо ви робите одноразову покупку на суму понад 50 тис. грн за останні 12 місяців до призначення субсидії. Ідея в тому, що у вас не вистачає грошей на комунальні послуги, а ви робите дорогі покупки, чи потрібна вам державна допомога? Єдиний виняток - якщо ви оплатили ліки або медичні послуги. Є також умови, коли не виплачуються аліменти, коли не повертають переплату по субсидії за попередні періоди", — сказала вона.

Раніше заступник директора департаменту соціальної політики КМДА Максим Бученко розповів про повернення незаконно отриманих субсидій.

Джерело Україна 24 Теги