Шахрайство при купівлі в інтернеті: як не стати жертвою обману

Багато українців в умовах карантину перейшли на дистанційну форму купівлі товарів

Шахрайство при купівлі в інтернеті: як не стати жертвою обману

При купівлі товарів в інтернеті українці часто ризикують зіткнутися з шахраями.

Як не стати жертвою обману, розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" заступник голови Союзу споживачів України Олег Цільвік.

За його словами, більшість українців в умовах після жорстких карантинів змушені були перейти на дистанційну форму купівлі товарів.

"Певний сегмент товарів навіть недоступний у роздрібній мережі під час локдауну. Все, що ви купуєте через комп'ютер, інтернет - це фактично і є сегмент електронної комерції. І багато споживачів потрапляють у неприємності, коли купують у сегменті соцмереж, коли неможливо встановити, хто продавець . Люди часто перераховують гроші невідомим особам, і повернути їх неможливо. Обов'язково потрібно перевіряти, в кого ви купуєте, не перераховувати кошти безпосередньо на картки, не давати реквізити своєї картки. Для розрахунків у мережі краще мати окрему карту, яка буде з нульовим балансом", - заявив експерт.

Читайте також: У Авакова розповіли, як телефонні шахраї обдурюють українців

Популярні відео

Як зазначив Цільвік, стільки незахищених споживачів, порушень і збитків, як в електронній комерції, немає в інших сферах торгівлі.

Раніше адвокат Ростислав Кравець в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів про найпоширеніші методи шахрайства в інтернеті.

Джерело Україна 24 Теги